Newsy
 • Film - misy z naszej pracowni o tematyce morskiej

 • Pracownia artystyczna

  Ceramika dla Ciebie !

  Nasza cramika powstaje ręcznie przy użyciu prostej techniki lepienia z gliny, bez użycia koła, form. Dzięki temu wyroby są jedyne w swoim rodzaju. Pokryte różnymi szkliwami i wypalane w piecu do ceramiki w temperaturze powyżej 1000 stopni, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne. Mieszkamy nad morzem co wpływa na stylistykę marynistyczną a  otoczenie i bliskość natury inspiruje naszą twórczość.  Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych, oraz projektantów zajmujących się dekoratorstwem wnętrz.   

    Zapraszamy do galerii !!!

 • Nasza wystawa w Wejherowie

Wizyt:
Dzisiaj: 4Wszystkich: 42464

Misy ceramiczne użytkowe

W naszej pracowni główną rolę odgrywa ceramika użytkowa z przewagą tematyki morskiej i marynistycznej. Najczęściej są to naczynia stołowe takie jak misy, talerze również ozdobne ryby do powieszenia na ścianę. Wypuszczane w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. Proces tworzenia nie jest łatwy, glina wymaga siły i cierpliwości. Ulubiomym motywem naszej pracy jest inspiracja morzem, miejscem naszego życia codziennego. Uwagę przyciąga różnokolorowe szkliwo powstałe na skutek nakładania kilku warstw i jest wynikiem dużego doświadczenia w technice ceramicznej. Po wypaleniu i szkliwieniu można podziwiać efekt końcowy - unikalne dodatki są uzupełnienieniem wystroju wnętrza oraz wspaniałym pomysłem  na prezent. Polecam gorąco !!!

 • Misa muszla z brązowo srebrnym rantem

  misa ceramiczna

  Misa z kolekcji muszle, oszklona po zewnętrznej stronie w odcieniu szarości, wewnątrz misa jest biala. Ozdobny dziurkowany rant ma brązowo srebrne akcenty, cienoiwana. Pod rantem lekko nakrapiana niebiesko, brązowymi kropeczkami. Artystyczna, ładnie odbija światło. Można zastosować do słodyczy, owoców lub potraw na ciepło. Wysokość misy 5/6 cm, szerokość 32/29 cm. Cena 170 zł.

 • Misa kolorowa

  misa kolorowa

  Misa o falistym kształcie zwężana do dołu, oszklona w pięknych kolorowych odcieniach, nadaje charakter w monochromatycznych wnętrzach. Nieregularny kształt rantu nadaje formę falistej sukni w tańcu, na krawędzi jest dziurkowany motyw dekoracyjny. Ozdobna i zabawna forma artystyczna dla miłośników rękodzieła. Cena 130 zł.

 • Misa kolory ziemi

  misa ceramiczna

  Patera ceramiczna o falistym nieregularnym kształcie. Oszklona w kolorach ziemi, ozdobny dziurkowany rant, oraz mieszanka różnych szkliw, nadaje artystyczny chatakter i sprawia, że misa jestprzedmiotem unikatowym i jedynym. Szerokość patery 30 cm, wysokość 7/8 cm. Cena 170 zł.

 • Misa z zielono-niebieskim rantem

  misy ceramiczne

  Misa o nieregularnym kszrałcie, oszkolona na biało z obu stron, rant dziurkowany, w kolorze soczystej zieleni z dodatkiem niebieskiego. W jednym rogu przy rancie, jest niebieskie szkło nawiązujące do wody. Wnętrze misy jest wytłaczane ozdobną fakturą. Wysokość misy 7/8 cm, szerokość 31 cm. Cena 170 zł.

 • ceramiczna misa

  misy ceramiczne

  8. Misa ceramiczna o zwartej bryle półkuli, biała z brązowym dziurkowanym rantem. Wnętrze jest białe i ma wytłaczaną fakturę ozdobną. Elementam dekoracyjnym jest niebieskie szkło na dziurkowanym rancie, które przypomina wodę. Szerokość misy 26 cm, wysokość 10 cm. Cena 190 zł.

 • Misa srebrny rant

  ceramika użytkowa

  Misa z kolekcji muszle, oszklona na biało wewnątrz, szara zewnętrzna strona. Gruby dziurkowany rant jest mocno srebrzony, pięknie odbija światło. Pod rantem do dołu, lekko nakrapiana brązowo, niebieskie kropeczki. Wysokość misy 7/8 cm, szerokość 29/26 cm. Cena 190 zł.