Newsy
 • Film - misy z naszej pracowni o tematyce morskiej

 • Pracownia ceramiczna

  Ceramika dla Ciebie !

  Nasza cramika powstaje ręcznie przy użyciu prostej techniki lepienia z gliny, bez użycia koła, form. Dzięki temu wyroby są jedyne w swoim rodzaju. Pokryte różnymi szkliwami i wypalane w piecu do ceramiki w temperaturze powyżej 1000 stopni, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne. Mieszkamy nad morzem co wpływa na stylistykę marynistyczną a  otoczenie i bliskość natury inspiruje naszą twórczość.  Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych, oraz projektantów zajmujących się dekoratorstwem wnętrz.   

    Zapraszamy do galerii !!!

 • Nasza wystawa w Wejherowie

Wizyt:
Dzisiaj: 99Wszystkich: 59630

Misy ceramiczne użytkowe

W naszej pracowni główną rolę odgrywa ceramika użytkowa z przewagą tematyki morskiej i marynistycznej. Najczęściej są to naczynia stołowe takie jak misy, talerze również ozdobne ryby do powieszenia na ścianę. Wypuszczane w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. Proces tworzenia nie jest łatwy, glina wymaga siły i cierpliwości. Ulubiomym motywem naszej pracy jest inspiracja morzem, miejscem naszego życia codziennego. Uwagę przyciąga różnokolorowe szkliwo powstałe na skutek nakładania kilku warstw i jest wynikiem dużego doświadczenia w technice ceramicznej. Po wypaleniu i szkliwieniu można podziwiać efekt końcowy - unikalne dodatki są uzupełnienieniem wystroju wnętrza oraz wspaniałym pomysłem  na prezent. Polecam gorąco !!!

 • Misa biała falista

  ceramika artystyczna

  SPRZEDANA

 • Misa muszla biała

  misa morska muszla

  Nr 16. Misa muszla biała, średnica 30 cm, wysokość 7 cm, oszklona w kolorze bieli, rant nieregularny srebrny ozdobiony dziurkami, wypusty ozdobne zalane niebieskim szkłem nawiązują do morza. Misa świetnie sprawdzi się do owoców , słodyczy, potraw lub innego użytku . Uzupełni wystrój każdego wnętrza . Polecam !     Cena 170 zł.    

 • Misa muszla morska

  misa ceramiczna morska

  Misa z kolekcji muszle, o nieregularnym kształcie. Środek misy wytłaczany, biało-niebieskie szkliwo. Na zewnątrz biała, rant ozdobny, dziurkowany, ciemno srebrny z elementami niebieskiego szkła. Szerokość misy 30 cm, wysokość 6/7 cm. Cena 170 zł.

 • Misa z zielono-niebieskim rantem

  misy ceramiczne biała

  Misa o nieregularnym kszrałcie, oszkolona na biało z obu stron, rant dziurkowany, w kolorze soczystej zieleni z dodatkiem niebieskiego. W jednym rogu przy rancie, jest niebieskie szkło nawiązujące do wody. Wnętrze misy jest wytłaczane ozdobną fakturą. Wysokość misy 7/8 cm, szerokość 31 cm. Cena 170 zł.

 • ceramiczna misa wielobarwna

  misa ceramiczna

  8. Misa ceramiczna o zwartej bryle półkuli, idealna do owoców, słodyczy, potraw ciepłych i zimnych, spożywcze szkliwo do kontaktu z żywnością. Wnętrze jest białe i ma wytłaczaną fakturę ozdobną. Elementam dekoracyjnym jest niebieskie szkło na dziurkowanym rancie, które przypomina wodę. Kolorystyka wielobarwna w odcieniach morskich, niebieskich, zielonych i brązach, artystyczna i bardzo dekoracyjana. Polecam, szerokość misy 26 cm, wysokość 10 cm. Cena 210 zł.

 • misa nadmorska skała z wodą

  misa ceramiczna

   SPRZEDANA