Newsy
 • Film - misy z naszej pracowni o tematyce morskiej

 • Pracownia artystyczna

  Ceramika dla Ciebie !

  Nasza cramika powstaje ręcznie przy użyciu prostej techniki lepienia z gliny, bez użycia koła, form. Dzięki temu wyroby są jedyne w swoim rodzaju. Pokryte różnymi szkliwami i wypalane w piecu do ceramiki w temperaturze powyżej 1000 stopni, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne. Mieszkamy nad morzem co wpływa na stylistykę marynistyczną a  otoczenie i bliskość natury inspiruje naszą twórczość.  Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych, oraz projektantów zajmujących się dekoratorstwem wnętrz.   

    Zapraszamy do galerii !!!

 • Nasza wystawa w Wejherowie

Wizyt:
Dzisiaj: 4Wszystkich: 42464

Misy ceramiczne użytkowe

W naszej pracowni główną rolę odgrywa ceramika użytkowa z przewagą tematyki morskiej i marynistycznej. Najczęściej są to naczynia stołowe takie jak misy, talerze również ozdobne ryby do powieszenia na ścianę. Wypuszczane w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. Proces tworzenia nie jest łatwy, glina wymaga siły i cierpliwości. Ulubiomym motywem naszej pracy jest inspiracja morzem, miejscem naszego życia codziennego. Uwagę przyciąga różnokolorowe szkliwo powstałe na skutek nakładania kilku warstw i jest wynikiem dużego doświadczenia w technice ceramicznej. Po wypaleniu i szkliwieniu można podziwiać efekt końcowy - unikalne dodatki są uzupełnienieniem wystroju wnętrza oraz wspaniałym pomysłem  na prezent. Polecam gorąco !!!

 • Misa biała falista

  ceramika artystyczna

  17. Misa biała falista z ozdobnym rantem w kolorach zielono srebrnym z odrobiną żółtego. Białe błyszczące szkliwo z obu stron misy, ładnie odbija światło, szkliwo na falistym rancie jest w modnych odcieniach i pasuje do większości kolorów występujących we wnętrzach. Wysokość misy 8/9 cm, szerokość 30/31 cm. Efektowna i ozdobna. Polecam!   Cena 170 zł.

 • Misa muszla biała

  misa morska muszla

  Nr 16. Misa muszla biała, średnica 30 cm, wysokość 7 cm, oszklona w kolorze bieli, rant nieregularny srebrny ozdobiony dziurkami, wypusty ozdobne zalane niebieskim szkłem nawiązują do morza. Misa świetnie sprawdzi się do owoców , słodyczy, potraw lub innego użytku . Uzupełni wystrój każdego wnętrza . Polecam !     Cena 170 zł.    

 • Misa muszla wytłaczana

  misa ceramiczna

  Misa z kolekcji muszle, o nieregularnym kształcie. Środek misy wytłaczany, biało-niebieskie szkliwo. Na zewnątrz biała, rant ozdobny, dziurkowany, ciemno srebrny z elementami niebieskiego szkła. Szerokość misy 30 cm, wysokość 6/7 cm. Cena 170 zł.

 • Misa z pająkami

  misa z pająkami

  Misa pokryta białym szkliwem z falistym rantem, ozdobiona trzema czarnymi pająkami. Wysokość misy 7,5 / 8 cm, średnica 31 cm. Można używać do owoców, słodyczy lub jako element ozdobny do wnętrza. Bardzo oryginalna, a pająki na misie sprawią, że mieszkanie nabierze wyjątkowego charakteru. Polecam !      Cena 200 zł. 

 • Misa z zielono-niebieskim rantem

  misy ceramiczne

  Misa o nieregularnym kszrałcie, oszkolona na biało z obu stron, rant dziurkowany, w kolorze soczystej zieleni z dodatkiem niebieskiego. W jednym rogu przy rancie, jest niebieskie szkło nawiązujące do wody. Wnętrze misy jest wytłaczane ozdobną fakturą. Wysokość misy 7/8 cm, szerokość 31 cm. Cena 170 zł.

 • ceramiczna misa

  misy ceramiczne

  8. Misa ceramiczna o zwartej bryle półkuli, biała z brązowym dziurkowanym rantem. Wnętrze jest białe i ma wytłaczaną fakturę ozdobną. Elementam dekoracyjnym jest niebieskie szkło na dziurkowanym rancie, które przypomina wodę. Szerokość misy 26 cm, wysokość 10 cm. Cena 190 zł.