Newsy
 • Film - misy z naszej pracowni o tematyce morskiej

 • Pracownia artystyczna

  Ceramika dla Ciebie !

  Nasza cramika powstaje ręcznie przy użyciu prostej techniki lepienia z gliny, bez użycia koła, form. Dzięki temu wyroby są jedyne w swoim rodzaju. Pokryte różnymi szkliwami i wypalane w piecu do ceramiki w temperaturze powyżej 1000 stopni, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne. Mieszkamy nad morzem co wpływa na stylistykę marynistyczną a  otoczenie i bliskość natury inspiruje naszą twórczość.  Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych, oraz projektantów zajmujących się dekoratorstwem wnętrz.   

    Zapraszamy do galerii !!!

 • Nasza wystawa w Wejherowie

Wizyt:
Dzisiaj: 1Wszystkich: 40272

Misy ceramiczne użytkowe

W naszej pracowni główną rolę odgrywa ceramika użytkowa z przewagą tematyki morskiej i marynistycznej. Najczęściej są to naczynia stołowe takie jak misy, talerze również ozdobne ryby do powieszenia na ścianę. Wypuszczane w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. Proces tworzenia nie jest łatwy, glina wymaga siły i cierpliwości. Ulubiomym motywem naszej pracy jest inspiracja morzem, miejscem naszego życia codziennego. Uwagę przyciąga różnokolorowe szkliwo powstałe na skutek nakładania kilku warstw i jest wynikiem dużego doświadczenia w technice ceramicznej. Po wypaleniu i szkliwieniu można podziwiać efekt końcowy - unikalne dodatki są uzupełnienieniem wystroju wnętrza oraz wspaniałym pomysłem  na prezent. Polecam gorąco !!!

 • Misa biała falista

  ceramika artystyczna

  17. Misa biała falista z ozdobnym rantem w kolorach zielono srebrnym z odrobiną żółtego. Białe błyszczące szkliwo z obu stron misy, ładnie odbija światło, szkliwo na falistym rancie jest w modnych odcieniach i pasuje do większości kolorów występujących we wnętrzach. Wysokość misy 8/9 cm, szerokość 30/31 cm. Efektowna i ozdobna. Polecam!   Cena 170 zł.

 • Misa muszla biała

  misa morska muszla

  Nr 16. Misa muszla biała, średnica 30 cm, wysokość 7 cm, oszklona w kolorze bieli, rant nieregularny srebrny ozdobiony dziurkami, wypusty ozdobne zalane niebieskim szkłem nawiązują do morza. Misa świetnie sprawdzi się do owoców , słodyczy, potraw lub innego użytku . Uzupełni wystrój każdego wnętrza . Polecam !     Cena 170 zł.    

 • Misa muszla wytłaczana

  misa biała

  Misa z kloekcji Morskiej ma wytłaczane białe wnętrze o ozdobnej fakturze, rant jest nieregularny ciemno srebrny, misa sprawdzi się jako element ozdobny zachwycając stylowym desingiem, a jednocześnie służąc podawaniu owoców, orzechów lub słodyczy. Wymiary, średnica 32/36cm, wysokość 9/10cm.     Cena 180 zł.

 • Misa niebieska dziurkowana

  misy ręcznie wykonane

  46. Misa w stylu morskim o nieregularnym kształcie posiada dziurkowaną fakturę, która nawiązuje do rafy koralowej. Różne kolory błękitu i niebieskiego są mocnym akcentem ozdobnym. Ręcznie uformowana w prostej formie, wysokość 9 cm, szerokość 32 cm.     Cena 135 zł.

 • Misa rafa koralowa

  misa morska rafa

  Nr. 1 Misa rafa koralowa, oszklona w kolorze bieli, dziurkowany nieregularny rant oraz srebrzyste dziurki, tworzą efekt rafy koralowej, nawiązuje do klimatu morskiego, bardzo efektowna ręcznie uformowana, staranne wykonanie to długotrwały proces w tworzeniu jej. Wymiary  szerokoś rantu 40 cm , wysokość 8 cm . Piękna i jedyna ! Polecam !     Cena 220 zł. 

 • Misa z pająkami

  misa z pająkami

  Misa pokryta białym szkliwem z falistym rantem, ozdobiona trzema czarnymi pająkami. Wysokość misy 7,5 / 8 cm, średnica 31 cm. Można używać do owoców, słodyczy lub jako element ozdobny do wnętrza. Bardzo oryginalna, a pająki na misie sprawią, że mieszkanie nabierze wyjątkowego charakteru. Polecam !      Cena 200 zł.