Newsy
 • Film - misy z naszej pracowni o tematyce morskiej

 • Pracownia ceramiczna

  Ceramika dla Ciebie !

  Nasza cramika powstaje ręcznie przy użyciu prostej techniki lepienia z gliny, bez użycia koła, form. Dzięki temu wyroby są jedyne w swoim rodzaju. Pokryte różnymi szkliwami i wypalane w piecu do ceramiki w temperaturze powyżej 1000 stopni, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne. Mieszkamy nad morzem co wpływa na stylistykę marynistyczną a  otoczenie i bliskość natury inspiruje naszą twórczość.  Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych, oraz projektantów zajmujących się dekoratorstwem wnętrz.   

    Zapraszamy do galerii !!!

 • Nasza wystawa w Wejherowie

Wizyt:
Dzisiaj: 98Wszystkich: 59629

Misy ceramiczne użytkowe

W naszej pracowni główną rolę odgrywa ceramika użytkowa z przewagą tematyki morskiej i marynistycznej. Najczęściej są to naczynia stołowe takie jak misy, talerze również ozdobne ryby do powieszenia na ścianę. Wypuszczane w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. Proces tworzenia nie jest łatwy, glina wymaga siły i cierpliwości. Ulubiomym motywem naszej pracy jest inspiracja morzem, miejscem naszego życia codziennego. Uwagę przyciąga różnokolorowe szkliwo powstałe na skutek nakładania kilku warstw i jest wynikiem dużego doświadczenia w technice ceramicznej. Po wypaleniu i szkliwieniu można podziwiać efekt końcowy - unikalne dodatki są uzupełnienieniem wystroju wnętrza oraz wspaniałym pomysłem  na prezent. Polecam gorąco !!!

 • Patera niebiesko-zielona

  wyroby z gliny

  Patera oszklona po zewnętrznej stronie w kolorach niebieskich z zielonymi przetarciami. Srebrne podpórki misy przypominają rafę koralową. Wnętrze jest niebieskie błyszczące, szkliwo spożywcze, do potraw ciepłych jak i owoców lub słodyczy. Wysokość misy 8 cm, szerokość 30 cm. Cena 210 zł.

 • 7 - misa morska granatowa

  dekoracje

  Misa falista, o nieregularnym dziurkowanym rancie, z kolekcji muszle morskie.  Średniej wielkości patera wysokość 5cm, szerokość 23 cm, do słodyczy lub owoców. Kolorystyka granat, biel i srebro z brązem. Cena 100 zł.

 • Misa Positano

  misa artystyczna kolorowa

  Misa inspirowana włoską ceramiką z miasta Positano, oszklona w niebieskich i zielonych odcieniach, szarym i jasno zielonym kolorem we wnątrz misy. Na zewnątrz nieregularny dziurkowany rant nawiązuje do morskiego stylu. Wysokość 8 cm, szerokość 25 cm. Szkliwa są spożywcze do kontaktu z żywnością, można misę używać do potraw ciepłych takich jak np. makaron, oraz sałatek, owoców, słodyczy. Cena 150 zł.

 • Patera kolory ziemi

  patery, misy ozdobne

  Patera okrągła, oszklona w kolorach ziemi, wiele odcieni brązu, biele, środek lekko nakrapiany, na zewnątrz dziurkowana ozdobna podstawa. Modna kolorystyka, wysokość 8 cm, szerokość 25 cm. zastosowanie do owoców, słodyczy lub ciepłych potraw. Cena 180 zł.

 • Misa ceramiczna z ptaszkami

  poidełko dla ptaków

  Nr. 50 Patera ceramiczna o nieregularnym kształcie , rant matowy lekko nakrapiany ,ozdobiony dwoma ptaszkami , jeden z nich pijący wodę , kilka gałeęzi brązowych. Na zewnątrz kremowa matowa, środek biały połysk . Wymiary, średnica 35 cm , wysokość 6,5 cm. Bardzo efektowna, pasuje do różnych stylów . Polecam     Cena  195 zł 

 • Misa muszla biała

  misa morska muszla

  Nr 16. Misa muszla biała, średnica 30 cm, wysokość 7 cm, oszklona w kolorze bieli, rant nieregularny srebrny ozdobiony dziurkami, wypusty ozdobne zalane niebieskim szkłem nawiązują do morza. Misa świetnie sprawdzi się do owoców , słodyczy, potraw lub innego użytku . Uzupełni wystrój każdego wnętrza . Polecam !     Cena 170 zł.