Newsy
 • Film - misy z naszej pracowni o tematyce morskiej

 • Pracownia artystyczna

  Ceramika dla Ciebie !

  Nasza cramika powstaje ręcznie przy użyciu prostej techniki lepienia z gliny, bez użycia koła, form. Dzięki temu wyroby są jedyne w swoim rodzaju. Pokryte różnymi szkliwami i wypalane w piecu do ceramiki w temperaturze powyżej 1000 stopni, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne. Mieszkamy nad morzem co wpływa na stylistykę marynistyczną a  otoczenie i bliskość natury inspiruje naszą twórczość.  Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych, oraz projektantów zajmujących się dekoratorstwem wnętrz.   

    Zapraszamy do galerii !!!

 • Nasza wystawa w Wejherowie

Ostatnio dodany
Wizyt:
Dzisiaj: 6Wszystkich: 35770

Misy ceramiczne użytkowe

W naszej pracowni główną rolę odgrywa ceramika użytkowa z przewagą tematyki morskiej i marynistycznej. Najczęściej są to naczynia stołowe takie jak misy, talerze również ozdobne ryby do powieszenia na ścianę. Wypuszczane w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. Proces tworzenia nie jest łatwy, glina wymaga siły i cierpliwości. Ulubiomym motywem naszej pracy jest inspiracja morzem, miejscem naszego życia codziennego. Uwagę przyciąga różnokolorowe szkliwo powstałe na skutek nakładania kilku warstw i jest wynikiem dużego doświadczenia w technice ceramicznej. Po wypaleniu i szkliwieniu można podziwiać efekt końcowy - unikalne dodatki są uzupełnienieniem wystroju wnętrza oraz wspaniałym pomysłem  na prezent. Polecam gorąco !!!

 • Misa muszla turkusowa

  misa muszla

  33. Misa w kształcie muszli, oszklona w środku w kolorze turkusu z wytłaczaną fakturą, na zewnątrz beżowa. Kształt nieregularny dziurkowany nawiązuje do muszli. Wymiary, wysokość 10/8 cm, szerokość 27/17 cm. Bardzo orginalna, może być zarówno miseczką do biżuterii jak i do słodyczy. Ręcznie uformowana. Polecam !              Cena 130 zł.

 • Misa muszla ze szkłem

  misy ceramiczne

  49. Misa z kolekcji muszle morskie jest oszklona w bieli z obu stron. Posiada nieregularny kształt rantu, który jest ozdobnie dziurkowany i oszklony w kolorze srebra. Elementem ozdobnym jest rozlewisko z niebieskimi szkłami, przypominające wodę. Wysokość 9 cm, szerokość 34 cm. Bardzo efektowna !      Cena 210 zł. 

 • Misa na fali

  misy morskie

  Misa w stylu morskim struktura wytłaczana, oszklona w niebieskich odcieniach ze srebrnym falistym rantem, ozdobionym niebieskim szkłem. Dno misy jest białe, kształt z kolekcji muszle nadaje charakteru marynistycznego. Wysokość 8/9 cm, szerokość 29/30 cm. Polecam    Cena 190 zł.

 • Misa turkusowa nadmorska skarpa

  misa turkusowa

  Misa nadmorska skarpa o nieregularnym kształcie, oszklona w odcieniach turkusu, beżu, matowej bieli, lekko nakrapiana. Wysokość 14 cm, średnica środka 32 cm. Misa bardzo nowoczesna w modnych trendach, pasuje do klasycznych i nowoczesnych wnętrz.      Cena 240 zł.

 • Misa z dna morza

  misy ceramiczne

  SPRZEDANA

 • Misa z rybą

  misy ceramiczne

  Misa w stylu morskim, oszklona na zewnątrz matowym brązem nawiązując do naturalnej skały. Środek w kolorach niebiesko zielonych z ozdobną rybą przy dziurkowanym rancie. Wysokość 8/9 cm, szerokość 28 cm. Bardzo artystyczna, jedyna, orginalna. Polecam !      Cena 170 zł.