Wybrane losowo
Newsy
 • Film - misy z naszej pracowni o tematyce morskiej

 • Pracownia ceramiczna

  Ceramika dla Ciebie !

  Nasza cramika powstaje ręcznie przy użyciu prostej techniki lepienia z gliny, bez użycia koła, form. Dzięki temu wyroby są jedyne w swoim rodzaju. Pokryte różnymi szkliwami i wypalane w piecu do ceramiki w temperaturze powyżej 1000 stopni, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne. Mieszkamy nad morzem co wpływa na stylistykę marynistyczną a  otoczenie i bliskość natury inspiruje naszą twórczość.  Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych, oraz projektantów zajmujących się dekoratorstwem wnętrz.   

    Zapraszamy do galerii !!!

 • Nasza wystawa w Wejherowie

Wizyt:
Dzisiaj: 100Wszystkich: 59631

Misy ceramiczne użytkowe

W naszej pracowni główną rolę odgrywa ceramika użytkowa z przewagą tematyki morskiej i marynistycznej. Najczęściej są to naczynia stołowe takie jak misy, talerze również ozdobne ryby do powieszenia na ścianę. Wypuszczane w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. Proces tworzenia nie jest łatwy, glina wymaga siły i cierpliwości. Ulubiomym motywem naszej pracy jest inspiracja morzem, miejscem naszego życia codziennego. Uwagę przyciąga różnokolorowe szkliwo powstałe na skutek nakładania kilku warstw i jest wynikiem dużego doświadczenia w technice ceramicznej. Po wypaleniu i szkliwieniu można podziwiać efekt końcowy - unikalne dodatki są uzupełnienieniem wystroju wnętrza oraz wspaniałym pomysłem  na prezent. Polecam gorąco !!!

 • Misa kolory ziemi

  misa ceramiczna

  Patera ceramiczna o falistym nieregularnym kształcie. Oszklona w kolorach ziemi, ozdobny dziurkowany rant, oraz mieszanka różnych szkliw, nadaje artystyczny chatakter i sprawia, że misa jestprzedmiotem unikatowym i jedynym. Szerokość patery 30 cm, wysokość 7/8 cm. Cena 170 zł.

 • Misa morska z rybą

  misy ceramiczne z rybą

  Misa w stylu morskim, oszklona na zewnątrz matowym brązem nawiązując do naturalnej skały. Środek w kolorach niebiesko zielonych z ozdobną rybą przy dziurkowanym rancie. Wysokość 8/9 cm, szerokość 28 cm. Bardzo artystyczna, jedyna, orginalna. Polecam !      Cena 125 zł.

 • Misa muszla stare złoto

  misa ceramiczna

  12. Misa muszla kształt nieregularny, zwężana do dołu. Oszklona w kolorze starego złota, środek nakrapiany czerwonym błyszczącym szkliwem.Wysokość 12 cm, średnica około 28 cm . Bardzo efektowna faktua, przypomina skorupę ziemi.       Cena 135 zł.

 • Misa muszla z brązowo srebrnym rantem

  misa ceramiczna

  Misa z kolekcji muszle, oszklona po zewnętrznej stronie w odcieniu szarości, wewnątrz misa jest biala. Ozdobny dziurkowany rant ma brązowo srebrne akcenty, cienoiwana. Pod rantem lekko nakrapiana niebiesko, brązowymi kropeczkami. Artystyczna, ładnie odbija światło. Można zastosować do słodyczy, owoców lub potraw na ciepło. Wysokość misy 5/6 cm, szerokość 32/29 cm. Cena 170 zł.

 • Misa turkusowa nadmorska skarpa

  misa turkusowa morska

  Bardzo duża i ciężka, solidnie wykonana misa o zwartej bryle półkuli, Wnętrze jest oszklone w kolorze intensywnego turkusu, na zewnątrz matowe białe szkliwo z czarnymi elementami - faktura ryflowana, wgłębienia, efekt 3 D,  beżowa w dolnej części. Świetnie sprawdzi się do owoców, słodyczy jak i jako element ozdobny do wystroju wnętrza. Wysokość misy 14 cm, średnica środka 32 cm. Misa w stylu marynistycznym w modnych trendach, technika własna, orginalna i bardzo pracochłonna. Polecam       Cena 280 zł.

 • Misa wytłaczana biała

  misa ceramiczna biała

  22. Misa wytłaczana we wnątrz oszklona na biało z niebieskimi akcentami. Rant dziurkowany z wypustami zalanymi szkłem w stylu morskim. Wysokość misy 6/7 cm, szerokość 32cm/35 cm. Misa użytkowa do owoców, potraw, słodyczy lub do ozdoby. Szkliwo spożywcze, bezpieczne dla zdrowia. Cena 170 zł.