Newsy
 • Film - misy z naszej pracowni o tematyce morskiej

 • Pracownia ceramiczna

  Ceramika dla Ciebie !

  Nasza cramika powstaje ręcznie przy użyciu prostej techniki lepienia z gliny, bez użycia koła, form. Dzięki temu wyroby są jedyne w swoim rodzaju. Pokryte różnymi szkliwami i wypalane w piecu do ceramiki w temperaturze powyżej 1000 stopni, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne. Mieszkamy nad morzem co wpływa na stylistykę marynistyczną a  otoczenie i bliskość natury inspiruje naszą twórczość.  Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych, oraz projektantów zajmujących się dekoratorstwem wnętrz.   

    Zapraszamy do galerii !!!

 • Nasza wystawa w Wejherowie

Wizyt:
Dzisiaj: 98Wszystkich: 59629

Misy ceramiczne użytkowe

W naszej pracowni główną rolę odgrywa ceramika użytkowa z przewagą tematyki morskiej i marynistycznej. Najczęściej są to naczynia stołowe takie jak misy, talerze również ozdobne ryby do powieszenia na ścianę. Wypuszczane w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. Proces tworzenia nie jest łatwy, glina wymaga siły i cierpliwości. Ulubiomym motywem naszej pracy jest inspiracja morzem, miejscem naszego życia codziennego. Uwagę przyciąga różnokolorowe szkliwo powstałe na skutek nakładania kilku warstw i jest wynikiem dużego doświadczenia w technice ceramicznej. Po wypaleniu i szkliwieniu można podziwiać efekt końcowy - unikalne dodatki są uzupełnienieniem wystroju wnętrza oraz wspaniałym pomysłem  na prezent. Polecam gorąco !!!

 • misa rafa koralowa pumeks

  misy artystyczne

   SPRZEDANA

 • Misa biała ozdobna tańcząca we mgle

  misy morskie

  Duża misa o wymiarach szerokość 35/36 cm, wysokość 8/9 cm, w nowoczesnym stylu, oszklona błyszczący szkliwem białym z obu stron, pięknie odbija światło. Falisty nieregularny rant z ozdobnymi wypustkami zalanymi niebieskim szkłem. Nowoczesna stylistyka nadaje charakteru i pasuje do większości wnętrz.  Cena 230 zł.                                                       

 • Talerz jajko

  talerz jajko

  Talerz z sadzonym jajkiem, jajko jako ozdobny element, z przymróżeniem oka, autorska wizja talerza do użytku codziennego. Oszklony w szarym kolorze szkliwem spożywczym. Szerokość 29 cm, wysokość 2 cm. Cena 150 zł.

 • Misa biała falista

  ceramika artystyczna

  SPRZEDANA

 • misa nadmorska skała z wodą

  misa ceramiczna

   SPRZEDANA                  

 • 7 - misa morska granatowa

  dekoracje

  Misa falista, o nieregularnym dziurkowanym rancie, z kolekcji muszle morskie.  Średniej wielkości patera wysokość 5cm, szerokość 23 cm, do słodyczy lub owoców. Kolorystyka granat, biel i srebro z brązem. Cena 100 zł.