Newsy
 • Film - misy z naszej pracowni o tematyce morskiej

 • Pracownia artystyczna

  Ceramika dla Ciebie !

  Nasza cramika powstaje ręcznie przy użyciu prostej techniki lepienia z gliny, bez użycia koła, form. Dzięki temu wyroby są jedyne w swoim rodzaju. Pokryte różnymi szkliwami i wypalane w piecu do ceramiki w temperaturze powyżej 1000 stopni, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne. Mieszkamy nad morzem co wpływa na stylistykę marynistyczną a  otoczenie i bliskość natury inspiruje naszą twórczość.  Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych, oraz projektantów zajmujących się dekoratorstwem wnętrz.   

    Zapraszamy do galerii !!!

 • Nasza wystawa w Wejherowie

Ostatnio dodany
Wizyt:
Dzisiaj: 6Wszystkich: 35770

Misy ceramiczne użytkowe

W naszej pracowni główną rolę odgrywa ceramika użytkowa z przewagą tematyki morskiej i marynistycznej. Najczęściej są to naczynia stołowe takie jak misy, talerze również ozdobne ryby do powieszenia na ścianę. Wypuszczane w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. Proces tworzenia nie jest łatwy, glina wymaga siły i cierpliwości. Ulubiomym motywem naszej pracy jest inspiracja morzem, miejscem naszego życia codziennego. Uwagę przyciąga różnokolorowe szkliwo powstałe na skutek nakładania kilku warstw i jest wynikiem dużego doświadczenia w technice ceramicznej. Po wypaleniu i szkliwieniu można podziwiać efekt końcowy - unikalne dodatki są uzupełnienieniem wystroju wnętrza oraz wspaniałym pomysłem  na prezent. Polecam gorąco !!!

 • Misa biała ozdobna tańcząca we mgle

  misy morskie

  Duża misa o wymiarach szerokość 35/36 cm, wysokość 8/9 cm, w nowoczesnym stylu, oszklona błyszczący szkliwem białym z obu stron, pięknie odbija światło. Falisty nieregularny rant z ozdobnymi wypustkami zalanymi niebieskim szkłem. Nowoczesna stylistyka nadaje charakteru i pasuje do większości wnętrz.  Cena 230 zł.                                                       

 • Misa z koralikami ruchomymi

  ceramika użytkowa

  Nowoczesna misa falista oszklona w białym kolorze z obu stron, białe szklwo jest błyszczące, więc przepięknie odbija światło. Ozdobny falisty rant posiada dziurki do których zamocowane są metalowe kółeczka z koralikami w kolorze fioletu. Koraliki są ruchome można je ustawić w dowolny sposób, np. wszystkie wiszą na dole lub część leży na zewnątrz, tak jak na zdjęciach. Wymiary, wysokość 7/9 cm, szerokość 33/35 cm. Nowatorska i jedyna taka misa będzie pasowała do różnych wnętrz. Polecam!    Cena 300 zł.   

 • Patera duża cieniowana

  Patera cieniowana

  Duża patera cieniowana w kolorach beżu, bieli, czerni, o lekko wypukłej fakturze. Paterę polecam zarówno do wnętrza nowoczesnego jak i do  klasycznego. Może być użyta do owoców i potraw ciepłych. Ręcznie uformowana w modnych barwach. Polecam!     Cena 180 zł.

 • Misa biała falista

  ceramika artystyczna

  17. Misa biała falista z ozdobnym rantem w kolorach zielono srebrnym z odrobiną żółtego. Białe błyszczące szkliwo z obu stron misy, ładnie odbija światło, szkliwo na falistym rancie jest w modnych odcieniach i pasuje do większości kolorów występujących we wnętrzach. Wysokość misy 8/9 cm, szerokość 30/31 cm. Efektowna i ozdobna. Polecam!   Cena 170 zł.

 • misa nadmorska skała z wodą

  misa ceramiczna

  39 Nr. Misa nadmorska skała wykonana jest z ciemnej gliny, częściowo przetarta do surowej gliny, inspirowana skałą, ma kolory śródziemnomorskiego morza o zachodzie słońca, bardzo efektowna, oszklona szkliwem niebieskim błyszczącym, ciemny brąz stanowi pozostałą część patery, rant wykończony nieregularnym kształtem. Wymiary średnica 25 cm, wysokość 7 cm . SPRZEDANA                  

 • 7 - misa morska granatowa

  20201002_110414.jpg

  Misa morska z kolekcji muszle, oszklona w odcieniach bieli, granatu i srebra, ma nieregularny rant i ozdobne otwory które tworzą ażurowość. Wymiary : Szerokość misy 27 cm , wysokość 8 cm. Patera jest ozdobnym elementem dekoracyjnym lub jako użytkowa do np. orzechów lub słodyczy . SPRZEDANA