Newsy
 • Film - misy z naszej pracowni o tematyce morskiej

 • Pracownia artystyczna

  Ceramika dla Ciebie !

  Nasza cramika powstaje ręcznie przy użyciu prostej techniki lepienia z gliny, bez użycia koła, form. Dzięki temu wyroby są jedyne w swoim rodzaju. Pokryte różnymi szkliwami i wypalane w piecu do ceramiki w temperaturze powyżej 1000 stopni, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne. Mieszkamy nad morzem co wpływa na stylistykę marynistyczną a  otoczenie i bliskość natury inspiruje naszą twórczość.  Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych, oraz projektantów zajmujących się dekoratorstwem wnętrz.   

    Zapraszamy do galerii !!!

 • Nasza wystawa w Wejherowie

Wizyt:
Dzisiaj: 3Wszystkich: 26071

Misy ceramiczne użytkowe

W naszej pracowni główną rolę odgrywa ceramika użytkowa z przewagą tematyki morskiej i marynistycznej. Najczęściej są to naczynia stołowe takie jak misy, talerze również ozdobne ryby do powieszenia na ścianę. Wypuszczane w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. Proces tworzenia nie jest łatwy, glina wymaga siły i cierpliwości. Ulubiomym motywem naszej pracy jest inspiracja morzem, miejscem naszego życia codziennego. Uwagę przyciąga różnokolorowe szkliwo powstałe na skutek nakładania kilku warstw i jest wynikiem dużego doświadczenia w technice ceramicznej. Po wypaleniu i szkliwieniu można podziwiać efekt końcowy - unikalne dodatki są uzupełnienieniem wystroju wnętrza oraz wspaniałym pomysłem  na prezent. Polecam gorąco !!!

 • misa nadmorska skała z wodą

  misa ceramiczna

  39 Nr. Misa nadmorska skała wykonana jest z ciemnej gliny, częściowo przetarta do surowej gliny, inspirowana skałą, ma kolory śródziemnomorskiego morza o zachodzie słońca, bardzo efektowna, oszklona szkliwem niebieskim błyszczącym, ciemny brąz stanowi pozostałą część patery, rant wykończony nieregularnym kształtem. Wymiary średnica 25 cm, wysokość 7 cm . Polecam!       Cena 100zł.                   

 • 7 - misa morska granatowa

  20201002_110414.jpg

  Misa morska z kolekcji muszle, oszklona w odcieniach bieli, granatu i srebra, ma nieregularny rant i ozdobne otwory które tworzą ażurowość. Wymiary : Szerokość misy 27 cm , wysokość 8 cm. Patera jest ozdobnym elementem dekoracyjnym lub jako użytkowa do np. orzechów lub słodyczy . Polecam    Cena - 110 zł

 • misa cienie i blaski

  patera biało srebrna

  Nr. 48  Miska oszklona w kolorze bieli, szarości, metalicznego srebra, lekko nakrapiana srebrem. Nowoczesna forma i kształt oraz ozdobny wywinięty rant nadają jej lekkości. Dodatkowo posiada element rurki, przez który można przewlec sznurek . Sprzedaję z ceramicznym makiem na sznurku, kwiat można odczepić. Bardzo efektowna. Wysokość 7,5 cm, średnica 30 cm. Misa z kolekcji cienie i blaski.    Cena 80 zł.   

 • 1. Patera duża nakrapiana

  patera ceramiczna

  Patera okrągła, oszklona w kolorach ziemi beżu, brązu i bieli, nakrapiana w brązowe kropki, matowa. Rant jest lekko nieregularny z przerwami, modną niedoskonałością artystyczną. Patera świetnie się sprawdzi zarówno do owoców, potraw, również gorących jak i jako donica np. do kaktusów.  Wymiary wysokość 7 cm , średnica 31 cm. Patera jest w modnym prostym, surowym stylu, świetnie odnajdzie się zarówno w nowoczesnym jak i stylowym wnętrzu.      Cena 140 zł