Newsy
 • Film - misy z naszej pracowni o tematyce morskiej

 • Pracownia artystyczna

  Ceramika dla Ciebie !

  Nasza cramika powstaje ręcznie przy użyciu prostej techniki lepienia z gliny, bez użycia koła, form. Dzięki temu wyroby są jedyne w swoim rodzaju. Pokryte różnymi szkliwami i wypalane w piecu do ceramiki w temperaturze powyżej 1000 stopni, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne. Mieszkamy nad morzem co wpływa na stylistykę marynistyczną a  otoczenie i bliskość natury inspiruje naszą twórczość.  Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych, oraz projektantów zajmujących się dekoratorstwem wnętrz.   

    Zapraszamy do galerii !!!

 • Nasza wystawa w Wejherowie

Wizyt:
Dzisiaj: 1Wszystkich: 37153

Ryby ceramiczne i inne

Ceramics Art Original to pracownia artystyczna dla wszystch, którzy pragną nabyć przedmioty jedyne i unikatowe. Misy i wazony z naszej pracowni to doskonały pomysł na niebanalną dekorację. Artystyczny wyraz i dbałość o detal sprawiają , że nadamy charakter wystroju wnętrz.

 • Kolorowa ławica

  IMG_2842.jpeg

  Kolorowa ławica ryb ceramicznych, skada się z dwóch dużych ryb 25cm i 22cm, dwóch średnich 19cm, i jednej małej 11cm. Pięć ryb w zdecydowanych mocnych kolorach do tworzenia orginalnych kompozycji na ścianę. Każda ryba ma dziurkę do zawieszenia.      Cena zestawu 220zł.

 • Ryby w odcieniach morza

  Ryby ceramiczne

  Zestaw ryb ceramicznych ręcznie uformowanych i wypalonych w piecu do ceramiki w odcieniach morskich. Duża ryba ma 20cm, dwie mniejsze 12cm i 10cm oraz trzy małe 8,5cm długości. Każda posiada dziurkę do zawieszenia na ścianę, deskę lub inny własny pomysł. Zestaw zawiera sześć ryb.      Cena zestawu 175zł.

 • Ryby ceramiczne - ławica 6 sztuk

  IMG_2850.jpeg

  Ryby ceramiczne o wymiarach długość trzy skalary 11cm, oraz trzy okrągłe 12cm do powieszenia na ścianę, deskę lub dowolnego pomysłu. Wszystkie mają dziurkę do zawieszenia. Ryby zostały uformowane ręcznie z gliny, wypalone dwukrotnie w piecu do ceramiki, świetnie sprawdzą się jako prezent lub dla własnej dekoracji.      Cena zestawu 160zł. 

 • Duża kolorowa ryba

  ryby ceramiczne

  3. Duża kolorowa ryba artystyczna, która oszklona jest w różnych kolorach niebieskiego, pomarańczu, zielonego. Ręcznie uformowana, orginalny kształt, głowa przestrzenna. Długość 36cm, szerokość 23cm. Polecam !      Cena 130 zł.

 • Ryby białe nakrapiane srebrem

  ryby ceramiczne

  Zestaw siedmiu ryb ceramicznych oszklonych białym błyszczącym szkliwem, nakrapianym drobinkami srebra, każda rybka ma dziurkę do zawieszenia na ścianie, desce lub inny własny pomysł. Wymiary ryb trzy okrągłe 12cm, dwa skalary 10cm, trzy małe 8cm długość.    Cena zestawu 190zł. 

   

 • ryby ceramiczne