Newsy
 • Film - misy z naszej pracowni o tematyce morskiej

 • Pracownia artystyczna

  Ceramika dla Ciebie !

  Nasza cramika powstaje ręcznie przy użyciu prostej techniki lepienia z gliny, bez użycia koła, form. Dzięki temu wyroby są jedyne w swoim rodzaju. Pokryte różnymi szkliwami i wypalane w piecu do ceramiki w temperaturze powyżej 1000 stopni, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne. Mieszkamy nad morzem co wpływa na stylistykę marynistyczną a  otoczenie i bliskość natury inspiruje naszą twórczość.  Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych, oraz projektantów zajmujących się dekoratorstwem wnętrz.   

    Zapraszamy do galerii !!!

 • Nasza wystawa w Wejherowie

Wizyt:
Dzisiaj: 3Wszystkich: 26071

Ryby ceramiczne i inne

Ceramics Art Original to pracownia artystyczna dla wszystch, którzy pragną nabyć przedmioty jedyne i unikatowe. Misy i wazony z naszej pracowni to doskonały pomysł na niebanalną dekorację. Artystyczny wyraz i dbałość o detal sprawiają , że nadamy charakter wystroju wnętrz.

 • Ceramiczne ryby - ławica ryb

  ceramic fishes

  Nr.8  Ławica ozdobnych ceramicznych ryb w morskim stylu, może stanowić ozdobę ścienną. Ryby oszklone w podobnej kolorystyce, stanowią spójną całość . Bardzo efektowna dekoracja !      Cena za zestaw 7 sztuk  210 zł. 

 • Talerz sowa

  talerz sowa

  16.Talerz w kształcie sowy. Oszklony w kolorach brązu, bieli, czerni. Wysokość 2cm, długość 22cm. Ręcznie wykonana, starannie, bardzo pracochłonna . Cena 110 zł. 

 • Ryby ceramiczne - ławica

  ryby ceramiczne

  1. Ryby ceramiczne w kolorach bieli, turkusu i pomarańczy, duża o wymiarach 23 cm, trzy średnie 12 cm, jedna mała 8 cm, . Komplet stanowi pięć ryb w podobnej kolorystyce, bardzo efektowne i dekoracyjne. Posiadają fakturę, która przypomina rafę koralową, technika własna. Do powieszenia na ścianę, deskę, lub z innym zamysłem.   Cena za komplet 150 zł.      

 • 45 - Ryby stare złoto

  20201123_110611.jpg

  Duża ceramiczna ryba i dwie mniejsze pozłocone płatkami starego złota tworzą komplet. Efektownie prezentują się na starej desce lub na ścianie .   Cena za komplet 100 zł.       Serdecznie polecam 

 • ryby ceramiczne na ścianę

  ceramiczne ryby

  nr. 49 Ryby ceramiczne - oszklone w różnych kolorach , mają różne kształty i wymiary . Posiadają dziurkę do powieszenia , lub bez dziurki , jako element ozdobny , do postawienia lub przyklejenia na ścianę , tworzą klimat morski i nie tylko .     Cena zależy od rozmiaru od  20 zł - sztuka 

 • Ławica białych ryb

  ryby ceramiczne na ścianę

  Ławica białych ryb. Składa się z 8 ryb oszklonych białym szkliwem nakrapiane srebrem . Bardzo efektowne, do powieszenia w różnych wnętrzach !      Cena 180 zł za  komplet !