Newsy
 • Film - misy z naszej pracowni o tematyce morskiej

 • Pracownia artystyczna

  Ceramika dla Ciebie !

  Nasza cramika powstaje ręcznie przy użyciu prostej techniki lepienia z gliny, bez użycia koła, form. Dzięki temu wyroby są jedyne w swoim rodzaju. Pokryte różnymi szkliwami i wypalane w piecu do ceramiki w temperaturze powyżej 1000 stopni, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne. Mieszkamy nad morzem co wpływa na stylistykę marynistyczną a  otoczenie i bliskość natury inspiruje naszą twórczość.  Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych, oraz projektantów zajmujących się dekoratorstwem wnętrz.   

    Zapraszamy do galerii !!!

 • Nasza wystawa w Wejherowie

Ostatnio dodany
Wizyt:
Dzisiaj: 2Wszystkich: 36339

Misy ceramiczne użytkowe

W naszej pracowni główną rolę odgrywa ceramika użytkowa z przewagą tematyki morskiej i marynistycznej. Najczęściej są to naczynia stołowe takie jak misy, talerze również ozdobne ryby do powieszenia na ścianę. Wypuszczane w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. Proces tworzenia nie jest łatwy, glina wymaga siły i cierpliwości. Ulubiomym motywem naszej pracy jest inspiracja morzem, miejscem naszego życia codziennego. Uwagę przyciąga różnokolorowe szkliwo powstałe na skutek nakładania kilku warstw i jest wynikiem dużego doświadczenia w technice ceramicznej. Po wypaleniu i szkliwieniu można podziwiać efekt końcowy - unikalne dodatki są uzupełnienieniem wystroju wnętrza oraz wspaniałym pomysłem  na prezent. Polecam gorąco !!!

 • Misa artystyczna wysoka

  IMG_0894.jpeg

  SPRZEDANA

 • Misa z dna morza

  misa turkusowa morska

  SPRZEDANA  

 • Misa podwodna skała

  ceramika artystyczna

  Misa o nieregularnym kształcie przypomina podwodną skałę, wnętrze oszklone w beżowym macie, na zewnątrz odcienie brązu, beżu, bieli i niebieskiego. Wysokość 13/10 w najwyższym miejscu, średnica 26 cm w najszerszym miejscu. Ręcznie uformowana, bardzo efektowna. Polecam!       Cena 210 zł.

 • Misa muszla duża

  misa ceramiczna

  Misa muszla w stylu morskim, oszklona w modnym białym kolorze z dodatkami srebra na rancie i niebieskiego szkła w wypustach. Falisty nieregularny kształt jest dodatkowym elementem ozdobnym. Uformowana ręcznie jest unikatowym przedmiotem użytkowym lub ozdobnym. Polecam !       Cena 190 zł.

 • Misa rafa koralowa

  ręcznie wykonane

  Nr. 1 Misa rafa koralowa, oszklona w kolorze bieli, dziurkowany nieregularny rant oraz srebrzyste dziurki, tworzą efekt rafy koralowej, nawiązuje do klimatu morskiego, bardzo efektowna ręcznie uformowana, staranne wykonanie to długotrwały proces w tworzeniu jej. Wymiary  szerokoś rantu 40 cm , wysokość 8 cm . Piękna i jedyna ! Polecam !     Cena 300 zł. 

 • Misa pumeks jasny turkusowy

  misa pumeks wulkaniczny

  19. Misa swoją strukturą przypomina pumeks. Jasne matowe szkliwo i ciemne dziurki są nowatorskim pomysłem na nowoczesną dekoracje do różnych wnętrz. Zwarta bryła o nieregularnym kształcie, turkusowym wnętrzu jest inspirowana pumeksową plażą z Santorini. Wysokość 13/14cm, szerokość 31cm, nadaje się do potraw ciepłych oraz do słodyczy lub owoców . Polecam !      Cena 240 zł