Newsy
 • Film - misy z naszej pracowni o tematyce morskiej

 • Pracownia ceramiczna

  Ceramika dla Ciebie !

  Nasza cramika powstaje ręcznie przy użyciu prostej techniki lepienia z gliny, bez użycia koła, form. Dzięki temu wyroby są jedyne w swoim rodzaju. Pokryte różnymi szkliwami i wypalane w piecu do ceramiki w temperaturze powyżej 1000 stopni, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne. Mieszkamy nad morzem co wpływa na stylistykę marynistyczną a  otoczenie i bliskość natury inspiruje naszą twórczość.  Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych, oraz projektantów zajmujących się dekoratorstwem wnętrz.   

    Zapraszamy do galerii !!!

 • Nasza wystawa w Wejherowie

Wizyt:
Dzisiaj: 98Wszystkich: 59629

Misy ceramiczne użytkowe

W naszej pracowni główną rolę odgrywa ceramika użytkowa z przewagą tematyki morskiej i marynistycznej. Najczęściej są to naczynia stołowe takie jak misy, talerze również ozdobne ryby do powieszenia na ścianę. Wypuszczane w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. Proces tworzenia nie jest łatwy, glina wymaga siły i cierpliwości. Ulubiomym motywem naszej pracy jest inspiracja morzem, miejscem naszego życia codziennego. Uwagę przyciąga różnokolorowe szkliwo powstałe na skutek nakładania kilku warstw i jest wynikiem dużego doświadczenia w technice ceramicznej. Po wypaleniu i szkliwieniu można podziwiać efekt końcowy - unikalne dodatki są uzupełnienieniem wystroju wnętrza oraz wspaniałym pomysłem  na prezent. Polecam gorąco !!!

 • Misa z koralikami ruchomymi

  ceramika użytkowa

  Nowoczesna misa falista oszklona w białym kolorze z obu stron, białe szklwo jest błyszczące, więc przepięknie odbija światło. Ozdobny falisty rant posiada dziurki do których zamocowane są metalowe kółeczka z koralikami w kolorze fioletu. Koraliki są ruchome można je ustawić w dowolny sposób, np. wszystkie wiszą na dole lub część leży na zewnątrz, tak jak na zdjęciach. Wymiary, wysokość 7/9 cm, szerokość 33/35 cm. Nowatorska i jedyna taka misa będzie pasowała do różnych wnętrz. Polecam!    Cena 300 zł.   

 • Misa ceramiczna z ptaszkami

  poidełko dla ptaków

  Nr. 50 Patera ceramiczna o nieregularnym kształcie , rant matowy lekko nakrapiany ,ozdobiony dwoma ptaszkami , jeden z nich pijący wodę , kilka gałeęzi brązowych. Na zewnątrz kremowa matowa, środek biały połysk . Wymiary, średnica 35 cm , wysokość 6,5 cm. Bardzo efektowna, pasuje do różnych stylów . Polecam     Cena  195 zł 

 • Patera niebiesko-zielona

  wyroby z gliny

  Patera oszklona po zewnętrznej stronie w kolorach niebieskich z zielonymi przetarciami. Srebrne podpórki misy przypominają rafę koralową. Wnętrze jest niebieskie błyszczące, szkliwo spożywcze, do potraw ciepłych jak i owoców lub słodyczy. Wysokość misy 8 cm, szerokość 30 cm. Cena 210 zł.

 • Patera czarna okrągła

  patera okrągła

  Patera o okrągłym kształcie w formie półkuli. Zewnętrzna strona ryflowana z okrągłą podstawą zwężana ku dołowi, stabilna, w modnych trendach wzorniczych. Oszklona z obu stron - szkliwo błyszczące czarne. Paterę można zastosować do słodyczy, owoców, orzechów. Świetnie sprawdzi się jako osłonka np. do mchu lub kaktusów, tak jak na zdjęciach w galerii. Wysokość  13 cm, szerokość 20 cm. Cena 180 zł.

 • Misa muszla turkusowa

  ceramiczna misa turkusowa

  14. Misa oszklona w kolorze tyrkusu wewnętrzna strona, na zewnątrz szarość. Rant falisty, nieregularny ozdobiony kilkoma wycięciami tworzy ażurową lekkość. Średnica 32 cm, wysokość 7/8 cm. Misa z kolekcji morskiej, muszle i podwodny świat. Bardzo efektowna!     Cena 210 zł. 

 • Misa muszla biała

  misa morska muszla

  Nr 16. Misa muszla biała, średnica 30 cm, wysokość 7 cm, oszklona w kolorze bieli, rant nieregularny srebrny ozdobiony dziurkami, wypusty ozdobne zalane niebieskim szkłem nawiązują do morza. Misa świetnie sprawdzi się do owoców , słodyczy, potraw lub innego użytku . Uzupełni wystrój każdego wnętrza . Polecam !     Cena 170 zł.