Newsy
 • Film - misy z naszej pracowni o tematyce morskiej

 • Pracownia artystyczna

  Ceramika dla Ciebie !

  Nasza cramika powstaje ręcznie przy użyciu prostej techniki lepienia z gliny, bez użycia koła, form. Dzięki temu wyroby są jedyne w swoim rodzaju. Pokryte różnymi szkliwami i wypalane w piecu do ceramiki w temperaturze powyżej 1000 stopni, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne. Mieszkamy nad morzem co wpływa na stylistykę marynistyczną a  otoczenie i bliskość natury inspiruje naszą twórczość.  Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych, oraz projektantów zajmujących się dekoratorstwem wnętrz.   

    Zapraszamy do galerii !!!

 • Nasza wystawa w Wejherowie

Wizyt:
Dzisiaj: 0Wszystkich: 31703

Misy ceramiczne użytkowe

W naszej pracowni główną rolę odgrywa ceramika użytkowa z przewagą tematyki morskiej i marynistycznej. Najczęściej są to naczynia stołowe takie jak misy, talerze również ozdobne ryby do powieszenia na ścianę. Wypuszczane w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. Proces tworzenia nie jest łatwy, glina wymaga siły i cierpliwości. Ulubiomym motywem naszej pracy jest inspiracja morzem, miejscem naszego życia codziennego. Uwagę przyciąga różnokolorowe szkliwo powstałe na skutek nakładania kilku warstw i jest wynikiem dużego doświadczenia w technice ceramicznej. Po wypaleniu i szkliwieniu można podziwiać efekt końcowy - unikalne dodatki są uzupełnienieniem wystroju wnętrza oraz wspaniałym pomysłem  na prezent. Polecam gorąco !!!

 • Misa niebieska dziurkowana

  misy ręcznie wykonane

  46. Misa w stylu morskim o nieregularnym kształcie posiada dziurkowaną fakturę, która nawiązuje do rafy koralowej. Różne kolory błękitu i niebieskiego są mocnym akcentem ozdobnym. Ręcznie uformowana w prostej formie, wysokość 9 cm, szerokość 32 cm.     Cena 160 zł.

 • Misa ażurowa nocna fala

  misa morska muszla

  23. Misa nocna fala, oszklona w kolorach intensywnego niebieskiego i metalicznej czerni. Bardzo efektowna, ażurowy falisty rant nadaje lekkości. Niepowtarzalna, jedyna misa autorska, do owoców, słodyczy lub ciepłych potraw. Pasuje do klasycznych wnętrz oraz do nowoczesnych. Wysokość 8/9 cm, średnica 36 cm.       Cena 210 zł.         

 • Misa biała z ozdobnym rantem

  wyroby ceramiczna

  1. Misa oszklona w kolorach szarości na zewnątrz, środek biały z niebieskim. Bardzo ozdobny dziurkowany, wystrzępiony rant tworzy klimat morskiego koralowca lub innej rośliny z dna morza . Wysokość 24cm, szerokość 7/8 cm. Ręcznie uformowana, bardzo ozdobna. Polecam !      Cena 210 zł. 

 • Misa duża muszla

  misy ceramiczne

  49. Misa z kolekcji muszle morskie jest oszklona w bieli z obu stron. Posiada nieregularny kształt rantu, który jest ozdobnie dziurkowany i oszklony w kolorze srebra. Elementem ozdobnym jest rozlewisko z niebieskimi szkłami, przypominające wodę. Wysokość 9 cm, szerokość 34 cm. Bardzo efektowna !      Cena 240 zł. 

 • Misa fala turkusowa morska

  misa fala turkusowa

  Misa, która przypomina morską falę morza Bałtyckiego. Oszklona w kolorach intensywnego niebieskiego, ma nieregularny falisty kształt rantu z ozdobnym wypustem zalanym szkłem. Średnica 31 cm, wysokość 7 cm. Pasuje do różnych wnętrz!   Cena 125 zł.

 • Misa morska kornik

  misa morska kornik

  33. Misa morska kornik posiada chropowaną, dziurkowaną ciekawą fakturę, tworząc efekt skały zbliżony do natury. Wnętrze misy oszklone w błyszczącym turkusie, na zewnątrz kolory brązu bieli. Średnica 26 cm, wysokość 11 cm. Klasyczna i ponadczasowa misa będzie pasowała do zarówno tradycyjnych ale również nowoczesnych stylizacji. Misa odznacza się dbałością wykonania i starannością co sprawia że przykuje uwagę każdego. Polecam !              Cena 200 zł.