Newsy
 • Film - misy z naszej pracowni o tematyce morskiej

 • Pracownia artystyczna

  Ceramika dla Ciebie !

  Nasza cramika powstaje ręcznie przy użyciu prostej techniki lepienia z gliny, bez użycia koła, form. Dzięki temu wyroby są jedyne w swoim rodzaju. Pokryte różnymi szkliwami i wypalane w piecu do ceramiki w temperaturze powyżej 1000 stopni, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne. Mieszkamy nad morzem co wpływa na stylistykę marynistyczną a  otoczenie i bliskość natury inspiruje naszą twórczość.  Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych, oraz projektantów zajmujących się dekoratorstwem wnętrz.   

    Zapraszamy do galerii !!!

 • Nasza wystawa w Wejherowie

Wizyt:
Dzisiaj: 1Wszystkich: 40272

Misy ceramiczne użytkowe

W naszej pracowni główną rolę odgrywa ceramika użytkowa z przewagą tematyki morskiej i marynistycznej. Najczęściej są to naczynia stołowe takie jak misy, talerze również ozdobne ryby do powieszenia na ścianę. Wypuszczane w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. Proces tworzenia nie jest łatwy, glina wymaga siły i cierpliwości. Ulubiomym motywem naszej pracy jest inspiracja morzem, miejscem naszego życia codziennego. Uwagę przyciąga różnokolorowe szkliwo powstałe na skutek nakładania kilku warstw i jest wynikiem dużego doświadczenia w technice ceramicznej. Po wypaleniu i szkliwieniu można podziwiać efekt końcowy - unikalne dodatki są uzupełnienieniem wystroju wnętrza oraz wspaniałym pomysłem  na prezent. Polecam gorąco !!!

 • Misa zielony rant

  misa morska

  Misa oszklona z dwóch stron białym  szkliwem spożywczym do kontaktu z żywnością, ma okrągły kształt. Ozdobny rant w kolorze zieleni i niebieskich szkiełek nadaje artystyczną formę . Wymiary 25 cm szerokość, 7 cm wysokość. Cena 170 zł. 

 • Misa niebieska dziurkowana

  misy ręcznie wykonane

  46. Misa w stylu morskim o nieregularnym kształcie posiada dziurkowaną fakturę, która nawiązuje do rafy koralowej. Różne kolory błękitu i niebieskiego są mocnym akcentem ozdobnym. Ręcznie uformowana w prostej formie, wysokość 9 cm, szerokość 32 cm.     Cena 135 zł.

 • Misa ażurowa nocna fala

  misa morska muszla

  23. Misa nocna fala, oszklona w kolorach intensywnego niebieskiego i metalicznej czerni. Bardzo efektowna, ażurowy falisty rant nadaje lekkości. Niepowtarzalna, jedyna misa autorska, do owoców, słodyczy lub ciepłych potraw. Pasuje do klasycznych wnętrz oraz do nowoczesnych. Wysokość 8/9 cm, średnica 36 cm.       Cena 210 zł.         

 • Misa fala turkusowa morska

  misa fala turkusowa

  Misa, która przypomina morską falę morza Bałtyckiego. Oszklona w kolorach intensywnego niebieskiego, ma nieregularny falisty kształt rantu z ozdobnym wypustem zalanym szkłem. Średnica 31 cm, wysokość 7 cm. Pasuje do różnych wnętrz!   Cena 140 zł.

 • Misa morska kornik

  misa morska kornik

  33. Misa morska kornik posiada chropowaną, dziurkowaną ciekawą fakturę, tworząc efekt skały zbliżony do natury. Wnętrze misy oszklone w błyszczącym turkusie, na zewnątrz kolory brązu bieli. Średnica 26 cm, wysokość 11 cm. Klasyczna i ponadczasowa misa będzie pasowała do zarówno tradycyjnych ale również nowoczesnych stylizacji. Misa odznacza się dbałością wykonania i starannością co sprawia że przykuje uwagę każdego. Polecam !              Cena 200 zł.

 • Misa morska nakrapiana

  misy ceramiczna

  Misa oszklona w kolorze błyszczącej bieli, rant ozdobny częściowo dziurkowany srebrny, częściowo nakrapiany z niebieskim szkłem wlewającym się do środka misy. Wysokość 6 cm, szerokość 28 cm. Patera w klimacie marynistycznym. Cena 140 zł.