Wybrane losowo
Newsy
 • Film - misy z naszej pracowni o tematyce morskiej

 • Pracownia ceramiczna

  Ceramika dla Ciebie !

  Nasza cramika powstaje ręcznie przy użyciu prostej techniki lepienia z gliny, bez użycia koła, form. Dzięki temu wyroby są jedyne w swoim rodzaju. Pokryte różnymi szkliwami i wypalane w piecu do ceramiki w temperaturze powyżej 1000 stopni, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne. Mieszkamy nad morzem co wpływa na stylistykę marynistyczną a  otoczenie i bliskość natury inspiruje naszą twórczość.  Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych, oraz projektantów zajmujących się dekoratorstwem wnętrz.   

    Zapraszamy do galerii !!!

 • Nasza wystawa w Wejherowie

Wizyt:
Dzisiaj: 100Wszystkich: 59631

Misy ceramiczne użytkowe

W naszej pracowni główną rolę odgrywa ceramika użytkowa z przewagą tematyki morskiej i marynistycznej. Najczęściej są to naczynia stołowe takie jak misy, talerze również ozdobne ryby do powieszenia na ścianę. Wypuszczane w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. Proces tworzenia nie jest łatwy, glina wymaga siły i cierpliwości. Ulubiomym motywem naszej pracy jest inspiracja morzem, miejscem naszego życia codziennego. Uwagę przyciąga różnokolorowe szkliwo powstałe na skutek nakładania kilku warstw i jest wynikiem dużego doświadczenia w technice ceramicznej. Po wypaleniu i szkliwieniu można podziwiać efekt końcowy - unikalne dodatki są uzupełnienieniem wystroju wnętrza oraz wspaniałym pomysłem  na prezent. Polecam gorąco !!!

 • Misa srebrny dziurkowany rant

  ceramika użytkowa biała

  12. Misa z kolekcji muszle, oszklona białe wewnątrze, szare szkliwo na zewnętrznej stronie. Gruby dziurkowany rant jest mocno srebrzony, pięknie odbija światło. Pod rantem do dołu, lekko nakrapiana brązowo, niebieskie kropeczki. Wysokość misy 7/8 cm, szerokość 29/26 cm. Cena 190 zł. 

 • Misa muszla morska

  misa ceramiczna morska

  Misa z kolekcji muszle, o nieregularnym kształcie. Środek misy wytłaczany, biało-niebieskie szkliwo. Na zewnątrz biała, rant ozdobny, dziurkowany, ciemno srebrny z elementami niebieskiego szkła. Szerokość misy 30 cm, wysokość 6/7 cm. Cena 170 zł.

 • Misa Positano

  misa artystyczna kolorowa

  Misa inspirowana włoską ceramiką z miasta Positano, oszklona w niebieskich i zielonych odcieniach, szarym i jasno zielonym kolorem we wnątrz misy. Na zewnątrz nieregularny dziurkowany rant nawiązuje do morskiego stylu. Wysokość 8 cm, szerokość 25 cm. Szkliwa są spożywcze do kontaktu z żywnością, można misę używać do potraw ciepłych takich jak np. makaron, oraz sałatek, owoców, słodyczy. Cena 150 zł.

 • Misa biało-granatowa

  misy ceramiczne biało granatowa

  Patera średniej wielkości, biała z granatowym wnętrzem, pod rantem srebrne szliwo, ładnie odbija światło, wykończona dziurkami z ozdobnym wycięciem. Może mieć zastosowanie do przekąsek, owoców lub słodyczy, ale również jako element ozdobny do wystroju wnętrza domu. Kolorystyka morska, styl marynistyczny, ręcznie uformowana, wysokość 6 cm, szerokość 23 cm. Cena 130 zł.

 • Misa fala turkusowa morska

  misa fala turkusowa

  Misa, która przypomina morską falę morza Bałtyckiego. Oszklona w kolorach intensywnego niebieskiego, ma nieregularny falisty kształt rantu z ozdobnym wypustem zalanym szkłem. Średnica 31 cm, wysokość 7 cm. Pasuje do różnych wnętrz!   Cena 140 zł.

 • Misa kolorowa Picasso

  misa kolorowa Picasso

  Misa o falistym kształcie zwężana do dołu, oszklona w pięknych kolorowych odcieniach, nadaje charakter w monochromatycznych wnętrzach. Nieregularny kształt rantu nadaje formę falistej sukni w tańcu, na krawędzi jest dziurkowany motyw dekoracyjny. Ozdobna i zabawna forma artystyczna dla miłośników rękodzieła. Cena 130 zł.