Newsy
 • Film - misy z naszej pracowni o tematyce morskiej

 • Pracownia artystyczna

  Ceramika dla Ciebie !

  Nasza cramika powstaje ręcznie przy użyciu prostej techniki lepienia z gliny, bez użycia koła, form. Dzięki temu wyroby są jedyne w swoim rodzaju. Pokryte różnymi szkliwami i wypalane w piecu do ceramiki w temperaturze powyżej 1000 stopni, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne. Mieszkamy nad morzem co wpływa na stylistykę marynistyczną a  otoczenie i bliskość natury inspiruje naszą twórczość.  Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych, oraz projektantów zajmujących się dekoratorstwem wnętrz.   

    Zapraszamy do galerii !!!

 • Nasza wystawa w Wejherowie

Wizyt:
Dzisiaj: 3Wszystkich: 26071

Misy ceramiczne użytkowe

W naszej pracowni główną rolę odgrywa ceramika użytkowa z przewagą tematyki morskiej i marynistycznej. Najczęściej są to naczynia stołowe takie jak misy, talerze również ozdobne ryby do powieszenia na ścianę. Wypuszczane w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. Proces tworzenia nie jest łatwy, glina wymaga siły i cierpliwości. Ulubiomym motywem naszej pracy jest inspiracja morzem, miejscem naszego życia codziennego. Uwagę przyciąga różnokolorowe szkliwo powstałe na skutek nakładania kilku warstw i jest wynikiem dużego doświadczenia w technice ceramicznej. Po wypaleniu i szkliwieniu można podziwiać efekt końcowy - unikalne dodatki są uzupełnienieniem wystroju wnętrza oraz wspaniałym pomysłem  na prezent. Polecam gorąco !!!

 • Misa morska kornik

  misa morska kornik

  33. Misa morska kornik posiada chropowaną, dziurkowaną ciekawą fakturę, tworząc efekt skały zbliżony do natury. Wnętrze misy oszklone w błyszczącym turkusie, na zewnątrz kolory brązu bieli. Średnica 26 cm, wysokość 11 cm. Klasyczna i ponadczasowa misa będzie pasowała do zarówno tradycyjnych ale również nowoczesnych stylizacji. Misa odznacza się dbałością wykonania i starannością co sprawia że przykuje uwagę każdego. Polecam !              Cena 150 zł.

 • Misa muszla stare złoto

  misa ceramiczna

  12. Misa muszla kształt nieregularny, zwężana do dołu. Oszklona w kolorze starego złota, środek nakrapiany czerwonym błyszczącym szkliwem.Wysokość 12 cm, średnica około 28 cm . Bardzo efektowna faktua, przypomina skorupę ziemi.       Cena 90 zł.

 • Misa ocean

  20201207_151659.jpg

  Misa dekoracyjana i użytkowa oszklonma w kolorach bieli i turkusu. Biały nieregularny rant nakrapiany z ozdobnymi dziurkami i elementem ozdobnym granatowe szkło. Środek misy jest w odcieniu turkusu, posiada nierówną fakturę dając efekt wody. Wysokość 8 cm, szerokość 28 cm. Misa może być bazą do stroika świątecznego. Polecam !      Cena 80zł.  

 • Misa turkusowa nadmorska skarpa

  misa turkusowa

  Misa nadmorska skarpa o nieregularnym kształcie, oszklona w odcieniach turkusu, beżu, matowej bieli, lekko nakrapiana. Wysokość 14 cm, średnica środka 32 cm. Misa bardzo nowoczesna w modnych trendach, pasuje do klasycznych i nowoczesnych wnętrz.      Cena 170 zł.

 • Patera granatowa

  granatowa misa ceramiczna

  17. Patera granatowa o rozłożystym kształcie, rant dziurkowany stare srebro, na zewnątrz szara. Na rancie są celowe przetarcia i widać surową ciemną glinę.  Może być używana do słodyczy, owoców itp. Szerokość 40/38 cm, wysokość 9/10 cm. w wysokim rancie.   Cena 150 zł  

 • Patera kwiaty maku

  misa biała maki

  Ręcznie formowana patera ceramiczna z ozdobnymi czerwonymi kwiatami maku. Posiada nieregularny kształt, lekko nakrapiana na rancie, białe szkliwo z obu stron. Nadaje się do potraw ciepłych również do owoców i słodyczy. Swoją stylistyką pasuje zarówno do kuchni klasycznej, jak i nowoczesnej. Ozdobna i funkcjonalna dla miłośników natury. Wysokość 7cm, szerokość 34cm.      Cena 110 zł